Parfém Kelsey Berwin Forge – EDP 100 ml

  • Parfém Kelsey Berwin Forge – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Kelsey Berwin prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Kelsey Berwin Forge – EDP 100 ml

Vůně parfémované vody pro muže Forge značky Kelsey Berwin je určena pro mladé, moderní muže, kteří mají svůj jedinečný styl, jež chtějí doplnit stejně jedinečnou vůní. Vůně, která se hodí na každodenní nošení i výjimečné příležitosti, nenechá žádnou ženu chladnou. Jste připravený na pozornost svého okolí?

Vonné složky parfému

Také parfémy Kelsey Berwin charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Kelsey Berwin Forge – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, pomeranč

Srdce

geranium, levandule, ozon

Základ

jantar, drahá dřeva, kumarin, oakmoss

Kde koupit originální parfémy Kelsey Berwin?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Kelsey Berwin Forge – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Kelsey Berwin.

Koupit parfém

Recenze parfému Kelsey Berwin Forge – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Kelsey Berwin Forge – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Kelsey Berwin. Napsat recenzi »

Napsat komentář