Parfém Kenzo Flower By Kenzo Eau De Lumière – EDT – TESTER 50 ml

  • Parfém Kenzo Flower By Kenzo Eau De Lumière – EDT – TESTER 50 ml (Testery parfémů),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Kenzo prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Kenzo Flower By Kenzo Eau De Lumière – EDT – TESTER 50 ml

Flower By Kenzo Eau De Lumière je další z kolekce květinových vůní. Tato byla uvedena na trh v roce 2017. Její hlava obsahuje svěží bergamot a listy černého rybízu. V srdci najdete kombinaci bulharské růže, jasmínu a y-lang y-lang doplněné o šťavnatou broskev. Kompozici uzavírá bílé pižmo, fialka a květina heliotrop.

Vonné složky parfému

Také parfémy Kenzo charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Kenzo Flower By Kenzo Eau De Lumière – EDT – TESTER 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

kalabrijský bergamot, list černého rybízu

Srdce

bulharská růže, jasmín, y-lang y-lang, broskev

Základ

bílé pižmo, heliotrop, fialka

Kde koupit originální parfémy Kenzo?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Kenzo Flower By Kenzo Eau De Lumière – EDT – TESTER 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Kenzo.

Koupit parfém

Recenze parfému Kenzo Flower By Kenzo Eau De Lumière – EDT – TESTER 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Kenzo Flower By Kenzo Eau De Lumière – EDT – TESTER 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Kenzo. Napsat recenzi »

Napsat komentář