Parfém Kenzo L´Eau Par Kenzo Pour Homme – EDT 50 ml

  • Parfém Kenzo L´Eau Par Kenzo Pour Homme – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Kenzo prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Kenzo L´Eau Par Kenzo Pour Homme – EDT 50 ml

Fascinuje vás voda? Máte rádi její svěžest a čistotu? L´Eau Par Kenzo Pour Homme je vůně inspirovaná vodou, díky které přináší jiskřivé osvěžení. Tato vůně od Kenza je čistá, moderní, blankytně modrá a dokonale střídmá. Unese vás od bláznivého hluku, díky ní naleznete klidnou harmonii ve vašem nitru. L´Eau Par Kenzo Pour Homme je elegantní, osobitá, oproštěná od všech výstřelků. Je svěží, povzbuzující, průsvitná a ztělesňuje základní životní hodnoty.

Vonné složky parfému

Také parfémy Kenzo charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Kenzo L´Eau Par Kenzo Pour Homme – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

yuzu

Srdce

lotosový list, vodní máta

Základ

zelený pepř, bílé pižmo

Kde koupit originální parfémy Kenzo?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Kenzo L´Eau Par Kenzo Pour Homme – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Kenzo.

Koupit parfém

Recenze parfému Kenzo L´Eau Par Kenzo Pour Homme – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Kenzo L´Eau Par Kenzo Pour Homme – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Kenzo. Napsat recenzi »

Napsat komentář