Parfém Kenzo World Power – EDP 50 ml

  • Parfém Kenzo World Power – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Kenzo prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Kenzo World Power – EDP 50 ml

World Power je aromatická vůně pro ženy, které chtějí zazářit. Obsahuje pouze cypřiš, mořskou sůl a fazoli tonku. Přesto je tato parfémovaná voda jedinečná a neskutečně neodolatelná. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Kenzo charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Kenzo World Power – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

cypřiš

Srdce

mořská sůl

Základ

fazole tonka

Kde koupit originální parfémy Kenzo?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Kenzo World Power – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Kenzo.

Koupit parfém

Recenze parfému Kenzo World Power – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Kenzo World Power – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Kenzo. Napsat recenzi »

Napsat komentář