Parfém Kim Kardashian Fleur Fatale – EDP 100 ml

  • Parfém Kim Kardashian Fleur Fatale – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Kim Kardashian prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Kim Kardashian Fleur Fatale – EDP 100 ml

Fleur Fatale je květinově-dřevitá vůně pro ženy připomínající vzdálený Orient. Otevírá se tóny černého rybízu, šťavnatého bergamotu a fialky. V srdci se snoubí čajová růže s kosatcem a pivoňkou. Na závěr se rozvoní santalové dřevo, hřejivá ambra a bílé pižmo. Pokud hledáte bohatou a smyslnou vůni, bude pro vás Fleru Fatale ta pravá. 
Na trh byla uvedena v roce 2014.

Vonné složky parfému

Také parfémy Kim Kardashian charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Kim Kardashian Fleur Fatale – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

černý rybíz, fialka, bergamot

Srdce

čajová růže, pivoňka, kosatec

Základ

bílé pižmo, ambra, santalové dřevo

Kde koupit originální parfémy Kim Kardashian?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Kim Kardashian Fleur Fatale – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Kim Kardashian.

Koupit parfém

Recenze parfému Kim Kardashian Fleur Fatale – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Kim Kardashian Fleur Fatale – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Kim Kardashian. Napsat recenzi »

Napsat komentář