Parfém Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml

  • Parfém Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Kim Kardashian prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml

Pure Honey je parfemovaná voda od Kim Kardashian, která vaše okolí krásně provoní medem. Je nepochybné, že Kim Kardashian ví, jak zaujmout, o tom se ostatně sama přesvědčíte již s prvním přivoněním k vůni. Vůně se otevírá akordy frézie, růže a květy mandarinky. V srdci nalezneme zimolez, včelí vosk, orchidej a nechybí ani med od pilných včel. Kompozici uzavírá pižmo, vanilka a kokos.Vůně byla uvedena na trh v roce 2013. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Kim Kardashian charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava
frézie, růže, květy mandarinky
Srdce
zimolez, včelí vosk, med, orchidej
Základ
pižmo, vanilka, kokos

Kde koupit originální parfémy Kim Kardashian?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Kim Kardashian.

Koupit parfém

Recenze parfému Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Kim Kardashian Pure Honey – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Kim Kardashian. Napsat recenzi »

Napsat komentář