Parfém Kolmaz Gigolo – EDP 100 ml

  • Parfém Kolmaz Gigolo – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Kolmaz prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Kolmaz Gigolo – EDP 100 ml

Jak svůdná umí být vůně Orientu, vám odhalí pánská toaletní voda Kolmaz Gigolo. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, podnítí zvědavost všech kolem vás. Orientální vůně podtrhne sexappeal a přirozenou mužnost. Vůně se hodí ke speciálním příležitostem.

Vonné složky parfému

Také parfémy Kolmaz charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Kolmaz Gigolo – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Kolmaz?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Kolmaz Gigolo – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Kolmaz.

Koupit parfém

Recenze parfému Kolmaz Gigolo – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Kolmaz Gigolo – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Kolmaz. Napsat recenzi »

Napsat komentář