Parfém Kolmaz Nicol Luxe Collection – EDP 80 ml

  • Parfém Kolmaz Nicol Luxe Collection – EDP 80 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Kolmaz prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Kolmaz Nicol Luxe Collection – EDP 80 ml

Podmaňte si své okolí a staňte se středem pozornosti kamkoliv vstoupíte s parfémovanou vodou Nicol Luxe Collection od značky Kolmaz. Vůně, která je okouzlující kombinací ingrediencí, které vám vezmou dech. Vůně je vhodná ke každodennímu nošení.

Vonné složky parfému

Také parfémy Kolmaz charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Kolmaz Nicol Luxe Collection – EDP 80 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Kolmaz?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Kolmaz Nicol Luxe Collection – EDP 80 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Kolmaz.

Koupit parfém

Recenze parfému Kolmaz Nicol Luxe Collection – EDP 80 ml

Máte zkušenosti s parfémem Kolmaz Nicol Luxe Collection – EDP 80 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Kolmaz. Napsat recenzi »

Napsat komentář