Parfém Kolmaz Tonic 69 – EDP 100 ml

  • Parfém Kolmaz Tonic 69 – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Kolmaz prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Kolmaz Tonic 69 – EDP 100 ml

Jste připraveni na dotek luxusu? Objevte vůni parfémované vody pro muže Kolmaz Tonic 69, která v sobě spojuje mužnost, eleganci i svěžest. Aromatická vonná kompozice ukazuje muže v tom nejlepším světle a umocňuje jeho přednosti. Vůně, určena pro stylové muže, kteří jdou přímou cestou za svými cíli.

Vonné složky parfému

Také parfémy Kolmaz charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Kolmaz Tonic 69 – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Kolmaz?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Kolmaz Tonic 69 – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Kolmaz.

Koupit parfém

Recenze parfému Kolmaz Tonic 69 – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Kolmaz Tonic 69 – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Kolmaz. Napsat recenzi »

Napsat komentář