Parfém Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche – EDT 90 ml

  • Parfém Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche – EDT 90 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Lacoste prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche – EDT 90 ml

Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche je dámská květinově-vodní vůně, které mísí květy magnólie, konvalinek a jasmínu s dřevnatou základnou indonéské pačuli. 
Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Lacoste charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche – EDT 90 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava
žlutá mandarinka, grep, růžový pepř
Srdce
vodní tóny, magnólie, jasmín
Základ
pačuli, pižmo

Kde koupit originální parfémy Lacoste?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche – EDT 90 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Lacoste.

Koupit parfém

Recenze parfému Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche – EDT 90 ml

Máte zkušenosti s parfémem Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche – EDT 90 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Lacoste. Napsat recenzi »

Napsat komentář