Parfém Lacoste Lacoste Pour Femme – EDP 50 ml

  • Parfém Lacoste Lacoste Pour Femme – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Lacoste prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Lacoste Lacoste Pour Femme – EDP 50 ml

Lacoste Pour Femme byla vytvořena pro ženu, která má v sobě ryzí přitažlivost a půvab. Pro ženu, která má odvahu vyjevit své emoce a podělit se o své pocity. Žena Lacoste je spíše půvabná než krásná, zářící a vstřícná, ale nesnaží se flirtovat a svádět za každou cenu. Díky tomu je pro většinu mužů velmi přitažlivá. Občas se jí, vinou spontánnosti, podaří vydat se nesprávnou cestou, ale vždy se všemu věnuje s maximální energií.
Vůně byla na trh uvedena v roce 2003.

Vonné složky parfému

Také parfémy Lacoste charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Lacoste Lacoste Pour Femme – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pepř, frézie, jablko

Srdce

fialka, otočník, jasmín, ibišek, růže

Základ

labdanum, cedrové dřevo, samet, santalové dřevo, kadidlo

Kde koupit originální parfémy Lacoste?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Lacoste Lacoste Pour Femme – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Lacoste.

Koupit parfém

Recenze parfému Lacoste Lacoste Pour Femme – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Lacoste Lacoste Pour Femme – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Lacoste. Napsat recenzi »

Napsat komentář