Parfém Lalique Bronze – EDP 100 ml

  • Parfém Lalique Bronze – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Lalique prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Lalique Bronze – EDP 100 ml

Okouzlující vůně Bronze od značky Lalique je skvělá pro muže i ženy. Její ingredience dohromady dávají smysl a prožijete díky nim neskutečný požitek. Květinová hlava obsahuje tóny růže, konvalinky a fialky. Srdce otevírá tuberóza a pomerančový květ. Na konci si užijete vanilku, jantar a pižmo.Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Vonné složky parfému

Také parfémy Lalique charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Lalique Bronze – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

konvalinka, fialka, růže

Srdce

tuberóza, pomerančový květ

Základ

vanilka, jantar, pižmo

Kde koupit originální parfémy Lalique?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Lalique Bronze – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Lalique.

Koupit parfém

Recenze parfému Lalique Bronze – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Lalique Bronze – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Lalique. Napsat recenzi »

Napsat komentář