Parfém Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml

  • Parfém Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Citrusová vůně pro muže,
  • Parfémy Lalique prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml

Toaletní voda L’Insoumis Ma Force je skvostná vůně pro charismatického muže. Na začátku si užijete tóny citrusů, jablka, citrónu a kardamonu. Střední tóny zaujme levandule, rozmarýn, list fialky a samozřejmě také kafr. Kašmírové dřevo s jantarem a dřevitými poznámkami se starají o božský konec. Nebojte se jít proti proudu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Lalique charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

kardamon, jablko, citrusy, citrón

Srdce

levandule, rozmarýn, list fialky, kafr

Základ

kašmírové dřevo, jantar, dřevité tóny

Kde koupit originální parfémy Lalique?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Lalique.

Koupit parfém

Recenze parfému Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Lalique L`Insoumis Ma Force – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Lalique. Napsat recenzi »

Napsat komentář