Parfém Lancome Idôle – EDP (náplň) 500 ml

  • Parfém Lancome Idôle – EDP (náplň) 500 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Lancome prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Lancome Idôle – EDP (náplň) 500 ml

Idôle od Lancome je moderní chyprově-květinová vůně pro ženy. Otevírá se svěžím bergamotem a hruškou, poté přechází do tónů indického jasmínu, turecké a stolisté růže (růže De Mai), která zajišťuje silné a opojné aroma. Kompozici dotváří sladká vanilka a bílé pižmo.
Na trh byla uvedena v roce 2019.
 

Vonné složky parfému

Také parfémy Lancome charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Lancome Idôle – EDP (náplň) 500 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, hruška

Srdce

turecká růže, stolistá růže, indický jasmín

Základ

bílé pižmo, vanilka

Kde koupit originální parfémy Lancome?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Lancome Idôle – EDP (náplň) 500 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Lancome.

Koupit parfém

Recenze parfému Lancome Idôle – EDP (náplň) 500 ml

Máte zkušenosti s parfémem Lancome Idôle – EDP (náplň) 500 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Lancome. Napsat recenzi »

Napsat komentář