Parfém Lancome Idôle Limited Edition – EDP 50 ml

  • Parfém Lancome Idôle Limited Edition – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Lancome prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Lancome Idôle Limited Edition – EDP 50 ml

Idole Limited Edition 2021 je vůně zvýrazněná buketem voňavých ovocných, dřevitých a práškových vonných tónů, které přinesou smyslný, romantický a hřejivý parfémovaný vjem. Po bližším zkoumání si všimnete přetrvávající kvality jemnějších voňavých balzamikových, růžových a pižmových náznaků, které skrývají esenci povznášejících, uklidňujících a svěžích pocitů.

Vonné složky parfému

Také parfémy Lancome charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Lancome Idôle Limited Edition – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, hruška

Srdce

růže, jasmín 

Základ

pižmo, vanilka

Kde koupit originální parfémy Lancome?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Lancome Idôle Limited Edition – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Lancome.

Koupit parfém

Recenze parfému Lancome Idôle Limited Edition – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Lancome Idôle Limited Edition – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Lancome. Napsat recenzi »

Napsat komentář