Parfém Lancome Idôle L`Intense – EDP 25 ml

  • Parfém Lancome Idôle L`Intense – EDP 25 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Lancome prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Lancome Idôle L`Intense – EDP 25 ml

Idôle L’Intense ruší zavedená pravidla a přináší čistou chyprovou vůni. Je určena všem ženám, které mají velké sny, jsou silné, upřímné, nezávislé a inspiraci hledají samy v sobě. V začátku je cítit hořký pomeranč a mandarinka. Květinové srdce provoní růže, jasmín a pižmo. V základu nás poctí svou přítomností akácie, santalové dřevo, kašmírové dřevo, vanilka, cedr a pačuli.Na trh byla uvedena v roce 2020.
 

Vonné složky parfému

Také parfémy Lancome charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Lancome Idôle L`Intense – EDP 25 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava
hořký pomeranč, mandarinka
Srdce
růže, jasmín, pižmo
Základ

akácie, santalové dřevo, kašmírové dřevo, vanilka, cedr, pačuli

Kde koupit originální parfémy Lancome?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Lancome Idôle L`Intense – EDP 25 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Lancome.

Koupit parfém

Recenze parfému Lancome Idôle L`Intense – EDP 25 ml

Máte zkušenosti s parfémem Lancome Idôle L`Intense – EDP 25 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Lancome. Napsat recenzi »

Napsat komentář