Parfém Lancome Jasmins Marzipane – EDP 100 ml

  • Parfém Lancome Jasmins Marzipane – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Lancome prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Lancome Jasmins Marzipane – EDP 100 ml

Parfém z kolekce vůní Maison Lancôme. Jedná se o vůně nejvyšší kvality s kombinací různých odrůd, původů a extrakcí, které jsou speciálně vybrány podle přesných kritérií. Parfemářem této vůně je Dominique Ropion.
Vůně byla uvedena trh v roce 2016.

Vonné složky parfému

Také parfémy Lancome charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Lancome Jasmins Marzipane – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

jasmín, vanilkový bourbon, mandlové dřevo, santalové dřevo, pižmo, kašmír

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Lancome?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Lancome Jasmins Marzipane – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Lancome.

Koupit parfém

Recenze parfému Lancome Jasmins Marzipane – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Lancome Jasmins Marzipane – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Lancome. Napsat recenzi »

Napsat komentář