Parfém Lancome La Nuit Trésor Musc Diamant – EDP 30 ml

  • Parfém Lancome La Nuit Trésor Musc Diamant – EDP 30 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Lancome prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Lancome La Nuit Trésor Musc Diamant – EDP 30 ml

La Nuit Trésor Musc Diamant je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlava obsahuje malinu, lístek fialky a bílé pižmo. V srdci se rozvoní damašská růže, frézie a jasmín doplněné o bílé pižmo. Kompozici uzavírá santalové dřevo, mandle, pačuli, sladká vanilka a opět bílé pižmo.
Byla uvedena na trh v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Lancome charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Lancome La Nuit Trésor Musc Diamant – EDP 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

malina, lístek fialky, bílé pižmo

Srdce

damašská růže, frézie, jasmín, bílé pižmo

Základ

bílé pižmo, santalové dřevo, mandle, pačuli, vanilka

Kde koupit originální parfémy Lancome?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Lancome La Nuit Trésor Musc Diamant – EDP 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Lancome.

Koupit parfém

Recenze parfému Lancome La Nuit Trésor Musc Diamant – EDP 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Lancome La Nuit Trésor Musc Diamant – EDP 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Lancome. Napsat recenzi »

Napsat komentář