Parfém Lancome L´Autre Oud – EDP 100 ml

  • Parfém Lancome L´Autre Oud – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Lancome prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Lancome L´Autre Oud – EDP 100 ml

L´Autre Oud od Lancome je luxusní orientálně-dřevitá vůně pro ženy i muže. Mísí se v ní akordy různých pryskyřic společně se vzácnými dřevinami, aromatickými travinami, bylinami a několika druhy růží. Na trh byla uvedena v roce 2012.

Vonné složky parfému

Také parfémy Lancome charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Lancome L´Autre Oud – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

šafrán, cypriolový olej, labdanum, šalvěj muškátová

Srdce

turecká růže, bulharská růže, agarové dřevo

Základ

agarové dřevo, guajakové dřevo, pačuli, vetiver, mech, myrha, balzám gurjan, amyris

Kde koupit originální parfémy Lancome?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Lancome L´Autre Oud – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Lancome.

Koupit parfém

Recenze parfému Lancome L´Autre Oud – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Lancome L´Autre Oud – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Lancome. Napsat recenzi »

Napsat komentář