Parfém Lanvin Eclat D´Arpege – EDP 50 ml

  • Parfém Lanvin Eclat D´Arpege – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Lanvin prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Lanvin Eclat D´Arpege – EDP 50 ml

Eclat D´Arpege je vůní ženskosti, ženskost je vyjádřením lásky a vášně. Ženskost je podpisem značky Lanvin. Vůně Eclat D´Arpege je jako melodie – svěží, čistá a plná radosti. Od prvního nadechnutí vyvolává Eclat D´Arpege dojem plný jemné záře a radosti, který přetrvává. Pojí v sobě svěžest šeříku a výrazný tón pomerančovníku.
Vůně byla na trh uvedena v roce 2002.

Vonné složky parfému

Také parfémy Lanvin charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Lanvin Eclat D´Arpege – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pivoňka, květ broskvoně, čajový lístek

Srdce

pižmo, ambra, zelený šeřík

Základ

cedrové dřevo, otočník, pomerančovník

Kde koupit originální parfémy Lanvin?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Lanvin Eclat D´Arpege – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Lanvin.

Koupit parfém

Recenze parfému Lanvin Eclat D´Arpege – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Lanvin Eclat D´Arpege – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Lanvin. Napsat recenzi »

Napsat komentář