Parfém L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml

  • Parfém L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně unisex,
  • Parfémy L´Artisan Parfumeur prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml

Bucoliques de Provence je vůně pro muže i ženy. Kompozici tvoří nádherná levandule, iris a kůže. Za stvořením této vůně je Fabrice Pellegrin. Jeho bohatá směs květinových akordů se dobře nosí během aktivních jarních a letních dnů.
Na trh byla uvedena v roce 2016.

Vonné složky parfému

Také parfémy L´Artisan Parfumeur charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

iris, levandule, kůže

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy L´Artisan Parfumeur?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky L´Artisan Parfumeur.

Koupit parfém

Recenze parfému L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem L´Artisan Parfumeur Bucoliques de Provence – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky L´Artisan Parfumeur. Napsat recenzi »

Napsat komentář