Parfém Liu.Jo Lovely Me – EDP 100 ml

  • Parfém Liu.Jo Lovely Me – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Liu.Jo prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Liu.Jo Lovely Me – EDP 100 ml

Lovely Me je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlavu tvoří bergamot, jablko a malina. V čistě květinovém srdci ucítíte květ pomeranče, tuberózu a jasmín. Kompozici uzavírá cedr, popcorn a ambroxan.
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Liu.Jo charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Liu.Jo Lovely Me – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, jablko, malina

Srdce

tuberóza, jasmín, pomerančový květ

Základ

ambroxan, cedr, popcorn

Kde koupit originální parfémy Liu.Jo?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Liu.Jo Lovely Me – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Liu.Jo.

Koupit parfém

Recenze parfému Liu.Jo Lovely Me – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Liu.Jo Lovely Me – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Liu.Jo. Napsat recenzi »

Napsat komentář