Parfém Liu.Jo Lovely U – EDP 50 ml

  • Parfém Liu.Jo Lovely U – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Liu.Jo prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Liu.Jo Lovely U – EDP 50 ml

Lovely U je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlavu tvoří nektarinka, červený rybíz a židovská třešeň (mochyně). V čistě květinovém srdci ucítíte květ mandarinky, frézii a planou růži. Kompozici uzavírá karamela, bílé pižmo a pačuli.
Na trh byla uvedena v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Liu.Jo charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Liu.Jo Lovely U – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

nektarinka, červený rybíz, židovská třešeň (mochyně)

Srdce

květ mandarinky, frézie, planá růže

Základ

karamela, bílé pižmo, pačuli

Kde koupit originální parfémy Liu.Jo?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Liu.Jo Lovely U – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Liu.Jo.

Koupit parfém

Recenze parfému Liu.Jo Lovely U – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Liu.Jo Lovely U – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Liu.Jo. Napsat recenzi »

Napsat komentář