Parfém Lolita Lempicka Lolita Lempicka Mon Premier – EDP TESTER 100 ml

  • Parfém Lolita Lempicka Lolita Lempicka Mon Premier – EDP TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Lolita Lempicka prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Lolita Lempicka Lolita Lempicka Mon Premier – EDP TESTER 100 ml

Lolita Lempicka Mon Premier je gurmánská, květinově-ovocná vůně pro ženy, která navazuje na původní a velmi oblíbenou vůni Lolita Lempicka z roku 1997. Hlava Mon Premier obsahuje třešně, badyán (hvězdicový nebo čínský anýz) a břečťan. V srdci ucítíte kořen kostace (orris), fialky, amarylku a lékořici. Kompozici uzavírá vetiver, pižmo, fazole tonka a sladká tečka v podobě vanilky a pralinky.
Na trh byla uvedena v roce 2007.

Vonné složky parfému

Také parfémy Lolita Lempicka charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Lolita Lempicka Lolita Lempicka Mon Premier – EDP TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

břečťan, badyán, třešňě

Srdce

orris, fialka, amarylka, lékořice

Základ

vetiver, pižmo, fazole tonka, vanilka, pralinka

Kde koupit originální parfémy Lolita Lempicka?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Lolita Lempicka Lolita Lempicka Mon Premier – EDP TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Lolita Lempicka.

Koupit parfém

Recenze parfému Lolita Lempicka Lolita Lempicka Mon Premier – EDP TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Lolita Lempicka Lolita Lempicka Mon Premier – EDP TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Lolita Lempicka. Napsat recenzi »

Napsat komentář