Parfém M. Micallef Akowa – EDP 100 ml

  • Parfém M. Micallef Akowa – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy M. Micallef prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému M. Micallef Akowa – EDP 100 ml

Akowa je jméno afrického kmene, strážce tajemství a záhad předávaných z generace na generaci mezi nejbližšími členy. Akowa je vůně vytvořená z nové tajné přísady, kterou objevil Geoffrey Nejman, pro náročné muže, kteří rozhodují o svém osudu s odhodláním. Originální a tajné manželství pomerančového květu, bergamotu a kakaa, zakončené poznámkami vetiveru.

Vonné složky parfému

Také parfémy M. Micallef charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém M. Micallef Akowa – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

vetiver, kakao, pižmo, pomerančový květ, bergamot, jantar

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy M. Micallef?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém M. Micallef Akowa – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky M. Micallef.

Koupit parfém

Recenze parfému M. Micallef Akowa – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem M. Micallef Akowa – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky M. Micallef. Napsat recenzi »

Napsat komentář