Parfém M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml

  • Parfém M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy M. Micallef prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml

Black Ananda z kolekce Ananda je luxusní květinová vůně pro ženy. V úvodu ucítíte tóny švestky, citronu a hořkého pomeranče. Čistě květinové srdce tvoří jasmín, esence z květů hořkého pomeranče (neroli), ylang-ylang a tuberóza. Kompozici uzavírá kombinace pudrových akordů, pryskyřice benzoin, sladké vanilky a bílého pižma.
Na trh byla uvedena v roce 2011.

Vonné složky parfému

Také parfémy M. Micallef charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

amalfský citron, hořký pomeranč, švestka

Srdce

jasmín, neroli, ylang-ylang, tuberóza

Základ

pudrové akordy, benzoin, vanilka, bílé pižmo

Kde koupit originální parfémy M. Micallef?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky M. Micallef.

Koupit parfém

Recenze parfému M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem M. Micallef Black Ananda – EDP 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky M. Micallef. Napsat recenzi »

Napsat komentář