Parfém M. Micallef Mon Parfum Gold – EDP 100 ml

  • Parfém M. Micallef Mon Parfum Gold – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy M. Micallef prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému M. Micallef Mon Parfum Gold – EDP 100 ml

Mon Parfum Gold z kolekce Mon Parfum je luxusní orientálně-květinová vůně pro ženy. Obsahuje růži, ylang-ylang, ambru, kadidlo a dřevité tóny. Na trh byla uvedena v roce 2014.

Vonné složky parfému

Také parfémy M. Micallef charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém M. Micallef Mon Parfum Gold – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

růže, ylang-ylang, dřevité tóny, ambra, kadidlo

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy M. Micallef?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém M. Micallef Mon Parfum Gold – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky M. Micallef.

Koupit parfém

Recenze parfému M. Micallef Mon Parfum Gold – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem M. Micallef Mon Parfum Gold – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky M. Micallef. Napsat recenzi »

Napsat komentář