Parfém M. Micallef Osaito – EDP 100 ml

  • Parfém M. Micallef Osaito – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy M. Micallef prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému M. Micallef Osaito – EDP 100 ml

Parfémová voda pro muže Osaito značky M. Micallef je niché vůně, která se otevírá vodními tóny, grapefruitem a citrusy. Poté se o slovo přihlasí květinové srdce tvořené myrtou a měsíčkem a na závěr se rozvine pižmo, santalové dřevo, ambra a exotická dřeva. 
Na trh byla uvedena v roce 2016.

Vonné složky parfému

Také parfémy M. Micallef charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém M. Micallef Osaito – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

vodní tóny, grapefruit, citrusy

Srdce

myrta, měsíček

Základ

pižmo, santalové dřevo, ambra, exotická dřeva

Kde koupit originální parfémy M. Micallef?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém M. Micallef Osaito – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky M. Micallef.

Koupit parfém

Recenze parfému M. Micallef Osaito – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem M. Micallef Osaito – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky M. Micallef. Napsat recenzi »

Napsat komentář