Parfém Maison Francis Kurkdjian Masculin Pluriel – EDT 70 ml

  • Parfém Maison Francis Kurkdjian Masculin Pluriel – EDT 70 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Maison Francis Kurkdjian prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Maison Francis Kurkdjian Masculin Pluriel – EDT 70 ml

Masculin Pluriel od značky Maison Francis Kurkdjian je svěží dřevitá kořeněná vůně pro pravého gentlemana. Tuto toaletní vodu provoní pačuli, cedr, vetiver, levandule, kůže a dřevité tóny. Určitě nesmí chybět u vás doma ve vaší sbírce.Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

Vonné složky parfému

Také parfémy Maison Francis Kurkdjian charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Maison Francis Kurkdjian Masculin Pluriel – EDT 70 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pačuli, cedr, vetiver, levandule, kůže, dřevité tóny

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Maison Francis Kurkdjian?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Maison Francis Kurkdjian Masculin Pluriel – EDT 70 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Maison Francis Kurkdjian.

Koupit parfém

Recenze parfému Maison Francis Kurkdjian Masculin Pluriel – EDT 70 ml

Máte zkušenosti s parfémem Maison Francis Kurkdjian Masculin Pluriel – EDT 70 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Maison Francis Kurkdjian. Napsat recenzi »

Napsat komentář