Parfém Maison Francis Kurkdjian Petit Matin – EDP 200 ml

  • Parfém Maison Francis Kurkdjian Petit Matin – EDP 200 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Maison Francis Kurkdjian prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Maison Francis Kurkdjian Petit Matin – EDP 200 ml

Parfém, který byl uveden na trh v roce 2016, namíchal Francis Kurkdjian, jeden z nejoslavovanějších parfumérů současnosti.
Petit Matin je citrusově květinová vůně určená pro muže i ženy. Autor se při navržení vůně inspiroval časným ránem v Paříži.

Vonné složky parfému

Také parfémy Maison Francis Kurkdjian charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Maison Francis Kurkdjian Petit Matin – EDP 200 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

citron, květ pomerančovníku, levandule, litsea cubeba

Srdce

hloh

Základ

ambroxan, pižmo

Kde koupit originální parfémy Maison Francis Kurkdjian?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Maison Francis Kurkdjian Petit Matin – EDP 200 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Maison Francis Kurkdjian.

Koupit parfém

Recenze parfému Maison Francis Kurkdjian Petit Matin – EDP 200 ml

Máte zkušenosti s parfémem Maison Francis Kurkdjian Petit Matin – EDP 200 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Maison Francis Kurkdjian. Napsat recenzi »

Napsat komentář