Parfém Mancera Aoud Orchid – EDP – TESTER 120 ml

  • Parfém Mancera Aoud Orchid – EDP – TESTER 120 ml (Testery parfémů),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Mancera prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Mancera Aoud Orchid – EDP – TESTER 120 ml

Aoud Orchid od značky Mancera je orientálně-květinová vůně určená pro muže i ženy. Hlavu parfému tvoří mandarinka, broskev a kokos. V srdci ucítíte pačuli a orchidej. Základu dominuje ambra, dřevité tóny, vanilka a pižmo.
Nosem této vůně je Pierre Montale. Na trh byla uvedena v roce 2016.

Vonné složky parfému

Také parfémy Mancera charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Mancera Aoud Orchid – EDP – TESTER 120 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mandarinka, broskev, kokos

Srdce

orchidej, pačuli

Základ

ambra, dřevité tóny, vanilka, pižmo

Kde koupit originální parfémy Mancera?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Mancera Aoud Orchid – EDP – TESTER 120 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Mancera.

Koupit parfém

Recenze parfému Mancera Aoud Orchid – EDP – TESTER 120 ml

Máte zkušenosti s parfémem Mancera Aoud Orchid – EDP – TESTER 120 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Mancera. Napsat recenzi »

Napsat komentář