Parfém Mancera Aoud Vanille – EDP – TESTER 120 ml

  • Parfém Mancera Aoud Vanille – EDP – TESTER 120 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Mancera prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Mancera Aoud Vanille – EDP – TESTER 120 ml

Aoud Vanille z kolekce Dark Desire představuje orientálně-vanilkovou vůni pro muže i ženy. Hlava je tvořena šafránem, černým pepřem, kardamomem a agarovým dřevem. V srdci ucítíte květinové tóny, v základu se rozvoní vanilka, guajakové a santalové dřevo.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Vonné složky parfému

Také parfémy Mancera charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Mancera Aoud Vanille – EDP – TESTER 120 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

agarové dřevo (oud), šafrán, černý pepř, kardamom

Srdce

květinové tóny

Základ

vanilka, guajakové dřevo, santalové dřevo

Kde koupit originální parfémy Mancera?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Mancera Aoud Vanille – EDP – TESTER 120 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Mancera.

Koupit parfém

Recenze parfému Mancera Aoud Vanille – EDP – TESTER 120 ml

Máte zkušenosti s parfémem Mancera Aoud Vanille – EDP – TESTER 120 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Mancera. Napsat recenzi »

Napsat komentář