Parfém Mancera Black Gold – EDP – TESTER 120 ml

  • Parfém Mancera Black Gold – EDP – TESTER 120 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Mancera prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Mancera Black Gold – EDP – TESTER 120 ml

Black Gold představuje pánskou koženou vůni. Hlavu tvoří citrusy, agarové dřevo, levandule, skořice a muškátový oříšek. Srdce se skládá z jasmínu, fialky, růže, mořských tónů a pačuli. V základu se rozvoní vetiver, dřevité tóny, kůže, ambra a bílé pižmo.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Mancera charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Mancera Black Gold – EDP – TESTER 120 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

citrusy, agarové dřevo, levandule, skořice, muškátový oříšek

Srdce

jasmín, fialka, růže, mořské tóny, pačuli

Základ

vetiver, dřevité tóny, kůže, ambra, bílé pižmo

Kde koupit originální parfémy Mancera?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Mancera Black Gold – EDP – TESTER 120 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Mancera.

Koupit parfém

Recenze parfému Mancera Black Gold – EDP – TESTER 120 ml

Máte zkušenosti s parfémem Mancera Black Gold – EDP – TESTER 120 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Mancera. Napsat recenzi »

Napsat komentář