Parfém Mancera Coco Vanille – EDP – TESTER 120 ml

  • Parfém Mancera Coco Vanille – EDP – TESTER 120 ml (Testery parfémů),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Mancera prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Mancera Coco Vanille – EDP – TESTER 120 ml

Coco Vanille z kolekce Christmas je orientálně-vanilková vůně určená pro ženy. Hlava je tvořena kokosem a broskeví. Květinové srdce se skládá z květiny tiare, ylang-ylang a jasmínu. V základu ucítíte kombinaci madagaskarské vanilky, pižma a dřevitých tónů.
Nosem této vůně je Pierre Montale. Na trh byla uvedena v roce 2016.

Vonné složky parfému

Také parfémy Mancera charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Mancera Coco Vanille – EDP – TESTER 120 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

kokos, broskev

Srdce

jasmín, ylang-ylang, tiare

Základ

pižmo, dřevité tóny, madagaskarská vanilka

Kde koupit originální parfémy Mancera?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Mancera Coco Vanille – EDP – TESTER 120 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Mancera.

Koupit parfém

Recenze parfému Mancera Coco Vanille – EDP – TESTER 120 ml

Máte zkušenosti s parfémem Mancera Coco Vanille – EDP – TESTER 120 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Mancera. Napsat recenzi »

Napsat komentář