Parfém Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml

  • Parfém Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Mancera prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml

Mancera Roseaoud & Musc je nápadná směs květinových a dřevitých akordů. Tato vůně, která byla představena v roce 2011, je bohatá a dynamická a úžasně se hodí jak pro ženy, tak pro muže. Otevírá se dramatickým výbuchem koření, ale brzy se usadí v srdci jasmínu, růže a šafránu. Vůni uzavírá bohatá, teplá směs pižma, santalového dřeva a oudu. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Mancera charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

koření

Srdce

růže, jasmín, šafrán

Základ

pižmo, santalové dřevo, oud

Kde koupit originální parfémy Mancera?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Mancera.

Koupit parfém

Recenze parfému Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml

Máte zkušenosti s parfémem Mancera Roseaoud & Musc – EDP 120 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Mancera. Napsat recenzi »

Napsat komentář