Parfém Mancera Soleil D`Italie – EDP 120 ml

  • Parfém Mancera Soleil D`Italie – EDP 120 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Mancera prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Mancera Soleil D`Italie – EDP 120 ml

„Slunce Itálie“ – název luxusní vůně je doslovně přeložena tímto způsobem. Stojí za zmínku, že je plně v souladu s kompozicí. Jeden postřik a cestujete sluncem zalitou Itálií a sledujete krásu citrusových plodů. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Mancera charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Mancera Soleil D`Italie – EDP 120 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

citrusové plody, růžový pepř, kardamon

Srdce

vodní tóny, růže, listy pačuli

Základ

vetiver, cedrové dřevo, šedá ambra, bílé pižmo

Kde koupit originální parfémy Mancera?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Mancera Soleil D`Italie – EDP 120 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Mancera.

Koupit parfém

Recenze parfému Mancera Soleil D`Italie – EDP 120 ml

Máte zkušenosti s parfémem Mancera Soleil D`Italie – EDP 120 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Mancera. Napsat recenzi »

Napsat komentář