Parfém Memo African Leather – EDP 75 ml

  • Parfém Memo African Leather – EDP 75 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Memo prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Memo African Leather – EDP 75 ml

Kožená unisexová vůně pro muže i ženy. Vůně obsahuje bergamot, kardamon, šafrán, kmín, agarové dřevo, kůži a pižmo.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Vonné složky parfému

Také parfémy Memo charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Memo African Leather – EDP 75 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, kardamon, šafrán, geránium

Srdce

pačuli, agarové dřevo, kůže, římský kmín

Základ

pižmo, vetiver

Kde koupit originální parfémy Memo?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Memo African Leather – EDP 75 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Memo.

Koupit parfém

Recenze parfému Memo African Leather – EDP 75 ml

Máte zkušenosti s parfémem Memo African Leather – EDP 75 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Memo. Napsat recenzi »

Napsat komentář