Parfém Memo Inlé – EDP 75 ml

  • Parfém Memo Inlé – EDP 75 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Memo prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Memo Inlé – EDP 75 ml

Kolekce Memo Paris je inspirovaná vzdálenými cestami. Parfémy vytvořil Aliénor Massenet a připomíná jezero Inlé. Tato květinová vůně je nejen pro všechny sebevědomé ženy. Vhodná na běžné nošení i na speciální příležitosti.  
Vůně byla uvedena na trh v roce 2007.

Vonné složky parfému

Také parfémy Memo charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Memo Inlé – EDP 75 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

máta, bergamot, pelyněk

Srdce

koření, jasmín, vonokvětka, mate

Základ

kosatec, pižmo, cedr

Kde koupit originální parfémy Memo?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Memo Inlé – EDP 75 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Memo.

Koupit parfém

Recenze parfému Memo Inlé – EDP 75 ml

Máte zkušenosti s parfémem Memo Inlé – EDP 75 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Memo. Napsat recenzi »

Napsat komentář