Parfém Memo Russian Leather – EDP 75 ml

  • Parfém Memo Russian Leather – EDP 75 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Memo prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Memo Russian Leather – EDP 75 ml

Russian Leather od značky Memo, zachycující vzdálené sibiřské scény, vás přenese do mrazivých borových lesů skrývajících poklady exotických vůní. Klíčové tóny jsou osvěžující, aromatický rozmarýn, kombinovaný s dřevitou, zelenou kapradinou a prohloubený bohatými, shovívavými tóny koženého akordu. Tato důmyslně vytvořená vůně, umístěná na svůdném pozadí dřevitého cedru, jehly sibiřské borovice, bylinného koriandru, bazalky a šalvěje, kořeněného muškátového oříšku a jemně sladké fazole tonky, vytváří ideální rovnováhu mezi povznášejícím a svůdným, takže je dokonalá po celou dobu dne – a noc. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Memo charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Memo Russian Leather – EDP 75 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

borovice, ruská kůže, cypřiš, bazalka, kapradina, cedr, rozmarýn, levandule, guajakové dřevo, šalvěj, koriandr, máta, pačuli, fazole tonka, muškátový oříšek

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Memo?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Memo Russian Leather – EDP 75 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Memo.

Koupit parfém

Recenze parfému Memo Russian Leather – EDP 75 ml

Máte zkušenosti s parfémem Memo Russian Leather – EDP 75 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Memo. Napsat recenzi »

Napsat komentář