Parfém Mercedes-Benz Man Private – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Mercedes-Benz Man Private – EDP – TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Mercedes-Benz prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Mercedes-Benz Man Private – EDP – TESTER 100 ml

Mercedes Benz Man Private je orientálně-dřevitá pro muže. Hlava obsahuje pelyněk, kardamom a cypřiš. V srdci ucítíte levanduli, krétskou pryskyřici ze skalní růže (labdanum) a ambroxan. Kompozici uzavírá pačuli, kašmírové dřevo a cedr.
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Mercedes-Benz charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Mercedes-Benz Man Private – EDP – TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pelyněk, kardamom, cypřiš

Srdce

levandule, labdanum, ambroxan

Základ

pačuli, kašmírové dřevo, cedr

Kde koupit originální parfémy Mercedes-Benz?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Mercedes-Benz Man Private – EDP – TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Mercedes-Benz.

Koupit parfém

Recenze parfému Mercedes-Benz Man Private – EDP – TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Mercedes-Benz Man Private – EDP – TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Mercedes-Benz. Napsat recenzi »

Napsat komentář