Parfém Mexx Fresh Splash Man – EDT 30 ml

  • Parfém Mexx Fresh Splash Man – EDT 30 ml (Toaletní voda),
  • Citrusová vůně pro muže,
  • Parfémy Mexx prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Mexx Fresh Splash Man – EDT 30 ml

Svěží MEXX Fresh Splash je perfektní pro udržení každodenní svěžesti. Díky technologii Time Release se vůně uvolňuje postupně, tudíž se můžeme cítit svěží po celý náročný den.

Vonné složky parfému

Také parfémy Mexx charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Mexx Fresh Splash Man – EDT 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Mexx?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Mexx Fresh Splash Man – EDT 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Mexx.

Koupit parfém

Recenze parfému Mexx Fresh Splash Man – EDT 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Mexx Fresh Splash Man – EDT 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Mexx. Napsat recenzi »

Napsat komentář