Parfém Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml

  • Parfém Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Missoni prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml

Svěží, slunná, ženská. Nová toaletní voda je jemná vůně inspirovaná úsvitem, která uspokojí smyslnou a bujnou ženu se silným smyslem pro ženskost. Tuto vůni si blíbí každá žena, která ji vyzkouší.Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

Vonné složky parfému

Také parfémy Missoni charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

hruška, leknín, krvavý pomeranč, růžový pepř

Srdce

otočník, růžová voda, pivoňka, frézie

Základ

pižmo, extrakt z bílého cedru, dřevité tóny

Kde koupit originální parfémy Missoni?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Missoni.

Koupit parfém

Recenze parfému Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Missoni Missoni Pour Femme – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Missoni. Napsat recenzi »

Napsat komentář