Parfém Montale Aoud Ambre – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem

  • Parfém Montale Aoud Ambre – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Montale prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Montale Aoud Ambre – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem

Orientální vůně Montale Aoud Ambre je určena pro muže i pro ženy. Za jejím vznikem stojí Pierre Montale. Obsahuje hřejivou ambru, pryskyřice ladbanum, agarové dřevo a růži. Na trh byla uvedena v roce 2010.

Vonné složky parfému

Také parfémy Montale charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Montale Aoud Ambre – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

ambra

Srdce

agarové dřevo

Základ

růže, francouzské labdanum

Kde koupit originální parfémy Montale?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Montale Aoud Ambre – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Montale.

Koupit parfém

Recenze parfému Montale Aoud Ambre – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem

Máte zkušenosti s parfémem Montale Aoud Ambre – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Montale. Napsat recenzi »

Napsat komentář