Parfém Montale Aoud Forest – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

  • Parfém Montale Aoud Forest – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem (Parfémová voda),
  • Citrusová vůně unisex,
  • Parfémy Montale prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Montale Aoud Forest – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

Aoud Forest je květinově-dřevitá vůně pro muže. Hlavu tvoří pelargonie, guajakové dřevo, bergamot, srdce se skládá z růže a týkového dřeva a v základu najdete pižmo a agarwood. Nosem této vůně je Pierre Montale.
Na trh byla uvedena v roce 2009.

Vonné složky parfému

Také parfémy Montale charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Montale Aoud Forest – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mořská voda, pižmo, citron, grep

Srdce

rozmarýn, růže

Základ

zázvor, agarwood, šedá ambra

Kde koupit originální parfémy Montale?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Montale Aoud Forest – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Montale.

Koupit parfém

Recenze parfému Montale Aoud Forest – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

Máte zkušenosti s parfémem Montale Aoud Forest – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Montale. Napsat recenzi »

Napsat komentář