Parfém Montale Aoud Legend – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

  • Parfém Montale Aoud Legend – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Montale prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Montale Aoud Legend – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

Aoud Legend odhaluje nový aspekt. Tato vůně je bohatá a silná. Když použijete tuto vůni na své pulzní body, pocítíte sebevědomí, které přináší. Obzvláště oblíbená pro večerní nošení na podzim a v zimě. Připravte se na komplimenty a na zcela nové stádo obdivovatelů.Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

Vonné složky parfému

Také parfémy Montale charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Montale Aoud Legend – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

oud, kůže, šafrán

Srdce

růže, vetiver, pačuli, santalové dřevo

Základ

dubový mech, pravá ambra, labdanum

Kde koupit originální parfémy Montale?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Montale Aoud Legend – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Montale.

Koupit parfém

Recenze parfému Montale Aoud Legend – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

Máte zkušenosti s parfémem Montale Aoud Legend – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Montale. Napsat recenzi »

Napsat komentář