Parfém Montale Aoud Night – EDP TESTER 100 ml

  • Parfém Montale Aoud Night – EDP TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Montale prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Montale Aoud Night – EDP TESTER 100 ml

Orientálně-dřevitá vůně Montale Aoud Night je určena pro muže i pro ženy. Hlava obsahuje bergamot, sicilský citron, ovocné tóny a agarové dřevo. V srdci se rozkládá marocká růže společně s lístky indonéského pačuli. Výraznému základu dominuje santalové a guava dřevo, kůže, ambra a bílé pižmo.
Za jejím vznikem stojí Pierre Montale. Na trh byla uvedena v roce 2014.

Vonné složky parfému

Také parfémy Montale charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Montale Aoud Night – EDP TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, sicilský citron, ovocné tóny, agarové dřevo (oud)

Srdce

marocká růže, lístky indonéského pačuli

Základ

ambra, bílé pižmo, kůže, santalové dřevo, dřevo guava

Kde koupit originální parfémy Montale?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Montale Aoud Night – EDP TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Montale.

Koupit parfém

Recenze parfému Montale Aoud Night – EDP TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Montale Aoud Night – EDP TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Montale. Napsat recenzi »

Napsat komentář