Parfém Montale Crazy In Love – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Crazy In Love – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Montale prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Montale Crazy In Love – EDP 100 ml

Tato vůně, inspirovaná úžasnými emocemi království Montale, se otevírá divokými růžemi, fialovými listy, šafránem a intenzivní ambrou. Vzpomínka na nostalgickou dobrotu hnědého cukru naplněného smyslným teplem vanilkového lusku. Crazy in Love, bohatý na kontrast, snový v klidu, vám přinese do vašeho života jemné energie a vášeň. Montalecký talisman plný štěstí.Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

Vonné složky parfému

Také parfémy Montale charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Montale Crazy In Love – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

růže, list fialky

Srdce

šafrán, hnědý cukr

Základ

jantar, vanilka

Kde koupit originální parfémy Montale?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Montale Crazy In Love – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Montale.

Koupit parfém

Recenze parfému Montale Crazy In Love – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Montale Crazy In Love – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Montale. Napsat recenzi »

Napsat komentář