Parfém Montale Intense café Ristretto – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Intense café Ristretto – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Montale prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Montale Intense café Ristretto – EDP 100 ml

Intense Café Ristretto se otevírá dokonalým závanem čerstvé kávy, která vám vyrazí dech. Rozkvět kávového zrna je spárován s čerstvou rostlinnou růží. Po chvilce se objeví vanilkové bílé pižmo, které slabě oslabí vaření pouhým nádechem smetany a cukru. Tento návykový a překvapivý labužník je vhodný jak pro muže, tak pro ženy a je dokonalým řešením pro každého z nás závislých na kávě.

Vonné složky parfému

Také parfémy Montale charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Montale Intense café Ristretto – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

káva, růže

Srdce

káva, růže, dřevo

Základ

vanilka, pižmo, jantar, karamel

Kde koupit originální parfémy Montale?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Montale Intense café Ristretto – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Montale.

Koupit parfém

Recenze parfému Montale Intense café Ristretto – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Montale Intense café Ristretto – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Montale. Napsat recenzi »

Napsat komentář