Parfém Montale Leather Patchouli – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Montale Leather Patchouli – EDP – TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Montale prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Montale Leather Patchouli – EDP – TESTER 100 ml

Při bližším prozkoumání si všimnete přetrvávající kvality jemnějších voňavých pudrových, teplých, kořeněných a kožených náznaků, které skrývají esenci hlubokých, příjemných a uklidňujících pocitů. Na základě kombinace tónů je Montale Leather Patchouli klasifikována jako kožená vůně.Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Montale charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Montale Leather Patchouli – EDP – TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pačuli, kůže, oud, labdanum

Srdce

cedrové dřevo, santalové dřevo

Základ

bílé pižmo, ambergris, vanilka

Kde koupit originální parfémy Montale?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Montale Leather Patchouli – EDP – TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Montale.

Koupit parfém

Recenze parfému Montale Leather Patchouli – EDP – TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Montale Leather Patchouli – EDP – TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Montale. Napsat recenzi »

Napsat komentář