Parfém Montale Oud Tobacco – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Oud Tobacco – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Montale prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Montale Oud Tobacco – EDP 100 ml

Hypnotický a úžasně zdvořilý Oud Tobacco intrikuje s dohodou fazole tonka – tabák. Citrusy, kmín a červený sumak potěší smysly, zatímco kadidlo, oud a pomerančový květ přitahují sofistikované narkotické spirály.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Montale charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Montale Oud Tobacco – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

sumac, citrusy, kmín

Srdce

oud, kadidlo, pomerančový květ

Základ

oud, tabák, fazole tonka

Kde koupit originální parfémy Montale?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Montale Oud Tobacco – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Montale.

Koupit parfém

Recenze parfému Montale Oud Tobacco – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Montale Oud Tobacco – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Montale. Napsat recenzi »

Napsat komentář